SYFY tähistab Halloweeni 31 õudusteemalise programmiga

SYFY võrk on viimase paari aasta jooksul loonud endale maine, kuna see on kodu koduks Sharknado seerias, lisaks paljudele teistele hübriidsed mutantsed loomad, kes on üksteise vastas. Halloweeni tähistamiseks on võrgustik juurte kaudu parimate õudus- ja ulmefilmide kodu, eetris kümneid erinevaid pealkirju.

90ndatel käivitatud SYFY kanal, mida hiljem tunti kui Sci-Fi kanalit, oli klassikaliste õudus- ja sci-fi filmide ning teleseriaalide, näiteks Dracula, Frankenstein ja mitmesugused kehastused Star Trek. Selle aastakümnete jooksul on võrk omandanud lisaks oma filmide loomisele ja teleseriaalidele ka rohkem atribuute ja filme.



Selliste teenuste nagu Netflix ja Hulu vahel on sadu voogesitusvõimalusi, kui rääkida Halloweeni hooaja hirmutavamast küljest, kuid kui saate oma teleris kanalit häälestada, vaadata voogesitusteenustes saadaolevat filmi ja seda nautida kogukondlikul tasandil on oktoobrikuu üks paljudest rõõmudest.



Kerige allapoole, et näha, mis SYFYst kogu oktoobri vältel eetris on, nagu koostanud Televiisorist Halloweeni filmid. Kontrollige värskendusi uuesti!

1. slaid - 1. - 5. oktoober

Pühapäev, 1. oktoober 2017



  • 8:00 ET - Videviku tsoon
  • 08:30 ET - Videviku tsoon
  • 9:30 ET - Hapukas
  • 11:30 ET - Hernehirmutis
  • 13:30 ET - Metsiku öö
  • 15:30 ET- Sarved
  • 23:00 ET - Koobas

Esmaspäev, 2. oktoober 2017

  • 1:00 TE - Metsiku öö
  • 03:00 ET - Zombiöö
  • 5:00 ET - Videviku tsoon
  • 6:00 ET - Hapukas
  • 8:00 ET - Hernehirmutis
  • 10:00 ET - Zombiöö
  • 12:00 ET - Õudustemaja
  • 14:00 ET - Õõnes
  • 16:00 ET - Koobas
  • 20:30 ET - Õõnes mees
  • 23:00 ET - Õõnesmees 2

Teisipäev, 3. oktoober 2017

  • 1:00 ET - Õudustemaja
  • 03:00 ET - Videviku tsoon
  • 12:00 ET - Õõnes
  • 14:00 ET - Õõnesmees 2
  • 16:00 ET - Õõnes mees
  • 18:30 ET - Emily Rose'i eksortsism
  • 22:00 ET - Resident Evil

Kolmapäev, 4. oktoober 2017



  • 12:00 ET - Mothmani ettekuulutused
  • 02:30 ET - Banshee karje
  • 4:30 ET - Videviku tsoon
  • 6:00 ET - Mary Shelley Frankenstein (1994)
  • 08:30 ET - Mothmani ettekuulutused
  • 11:00 ET - Surnud ikka
  • 13:00 ET - Emily Rose'i eksortsism
  • 15:30 ET - Resident Evil
  • 20:00 ET - Salakavalad: 3. peatükk

Neljapäev, 5. oktoober 2017

  • 12:00 ET - Surnud ikka
  • 02:00 ET - Kummitorm
  • 6:00 ET - Videviku tsoon
  • 6:30 ET - Bram Stokeri Dracula
  • 9:30 ET - Kummitorm
  • 11:30 ET - Vaikne mägi
  • 16:27 ET - Salakavalad: 3. peatükk
  • 18:30 ET - Blade Runner
  • 21:00 ET - Van Helsing
  • 22:00 ET - Kummitussõjad
(Foto: Facebook / Õudusplokk)
Slaid 2/3 - 6. - 10. oktoober

Reede, 6. oktoober 2017

  • 1:30 ET - Vaikne mägi
  • 4:00 ET - Kummitussõjad
  • 5:00 ET - Van Helsing
  • 13:00 ET - Joy Ride 3: Roadkill
  • 15:00 ET - Rõõm Ride 2
  • 17:00 ET - Rõõm Ride
  • 19:00 ET - Texase kettsaag 3D
  • 21:00 ET - Rahvusega
  • 22:00 ET - Ebausk
  • 23:00 ET - Texase kettsaag 3D

Laupäev, 7. oktoober 2017



  • 1:00 ET - Ebausk
  • 02:00 ET - Salongipalavik
  • 4:00 ET - Surnute saar
  • 8:00 ET - Videviku tsoon
  • 08:30 ET - Minu hing võtta
  • 10:30 ET - Joy Ride 3: Roadkill
  • 12:30 ET - Rõõm Ride 2
  • 14:30 ET - Rõõm Ride
  • 19:00 ET - Lohistage mind põrgusse
  • 21:00 ET - Nõia maja
  • 23:00 ET - Jenniferi keha

Pühapäev, 8. oktoober 2017

  • 1:30 ET - Carrie (2013)
  • 03:30 ET - Minu hing võtta
  • 5:30 ET - Videviku tsoon
  • 8:00 ET - Videviku tsoon
  • 08:30 ET - Videviku tsoon
  • 9:00 ET - Carrie (2013)
  • 11:00 ET - Jenniferi keha
  • 13:00 ET - Hundimees (2010)
  • 15:00 ET - Nõia maja
  • 17:00 ET - Lohistage mind põrgusse
  • 19:00 ET - Teaduskond
  • 21:00 ET - Tõde või tegu
  • 23:00 ET - Rahvusega

Esmaspäev, 9. oktoober 2017



  • 12:00 ET - Kummitussõjad
  • 1:00 ET - Hundimees (2010)
  • 03:00 ET - Punane: libahunt jahimees
  • 5:00 ET - Videviku tsoon
  • 5:30 ET - Videviku tsoon
  • 6:00 ET - Roadkill
  • 8:00 ET - Tume loom
  • 10:00 ET - Poissmees
  • 12:00 ET - Tõde või tegu
  • 14:00 PM ET - Teaduskond
  • 16:00 ET - Õudusunenägu Elmi tänaval
  • 18:00 ET - Õudusunenägu Elmi tänaval 2: Freddy kättemaks
  • 20:00 ET - Õudusunenägu Elm tänaval 3: Unesõdalased
  • 22:00 ET - Maggie

Teisipäev, 10. oktoober 2017

  • 12:00 ET - Õudusunenägu Elmi tänaval
  • 02:00 ET - Poissmees
  • 6:00 ET - Nõiakiht Gretl
  • 8:00 ET - Veider Thomas
  • 10:00 ET - Tõsine Halloween
  • 12:00 ET - Heebie Jeebies
  • 14:00 ET - Maggie
  • 16:00 ET - Õudusunenägu Elmi tänaval 4: unistuste meister
  • 6:00 ET - Õudusunenägu Elmi tänaval 5: unistuste laps
  • 20:00 ET - Freddy surnud: viimane õudusunenägu
  • 22:00 ET - Trikk & lsquo; r ravida
Slaid 3/3 - 11. - 15. oktoober

Kolmapäev, 11. oktoober 2017

  • 12:00 ET - Õudusunenägu Elmi tänaval 4: unistuste meister
  • 02:00 ET - Õudusunenägu Elmi tänaval 5: unistuste laps
  • 4:00 ET - Videviku tsoon
  • 6:00 ET - Videviku tsoon
  • 6:30 ET - Videviku tsoon
  • 7:00 ET - Kummitab kõrge
  • 9:00 ET - Kuratlik
  • 11:00 ET - Trikk & lsquo; r ravida
  • 17:30 ET - Freddy surnud: viimane õudusunenägu
  • 19:30 ET - Kuues meel
  • 23:00 ET - Kummitussõjad

Olge kursis uute värskendustega!